Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Ситуація з відключенням світла покращиться в серпні – експерти

Ситуація з відключенням світла покращиться в серпні – експерти

Ситуація з відключенням світла покращиться в серпні – експерти

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

У серпні 2024 року мешканці Запоріжжя можуть очікувати на покращення електропостачання завдяки завершенню планових ремонтів на енергоблоках атомних електростанцій.

Про це заявив, голова Держенергонагляду Руслан Слободян.

Він наголосив, що атомна генерація залишається основою, яка забезпечує більшість енергопостачання в регіоні, особливо в умовах геополітичних викликів.

Тимчасові труднощі з електропостачанням передбачаються до завершення ремонтів, інтенсивної роботи з децентралізованою генерацією та модернізації енергосистеми.


Для довідки: До широкомасштабної війни в Україні було чотири діючі АЕС: Запорізька атомна електростанція (6 енергоблоків), Рівненська атомна електростанція (4 енергоблоки), Південноукраїнська атомна електростанція (3 енергоблоки) та Хмельницька атомна електростанція (2 енергоблоки). Запорізька АЕС була захоплена російськими військами. Наразі станція не працює. Станом на червень 2024 року, прямі збитки “Енергоатома” через тимчасову окупацію Запорізької атомної електростанції перевищили 210 млрд грн.

Через бойові дії поряд із станцією та російські обстріли ЗАЕС вже багато разів була на межі блекауту і катастрофи. Окупанти розгорнули військову техніку біля реактора Запорізької АЕС.