Головна » Резонанс » Окупанти розгорнули військову техніку біля реактора Запорізької АЕС, — британська розвідка

Окупанти розгорнули військову техніку біля реактора Запорізької АЕС, – британська розвідка

Оккупанты захватили в Энергодаре лабораторный центр

На початку березня російські сухопутні війська штурмували та захопили Запорізьку атомну електростанцію. На майданчику ЗАЕС продовжують перебувати озброєні окупанти та ворожа військова техніка.

Росія зберегла посилену військову присутність Запорізької АЕС. Окупанти розгорнули бронетранспортери за 60 метрів від реактора №5.

Оккупанты развернули бронетранспортеры в пределах 60 метров от реактора №5.

Російські війська, ймовірно, намагалися приховати машини, припаркувавши їх під повітряними трубами та містками. росія, готова використати будь-яку українську військову активність біля ЗАЕС у пропагандистських цілях, – стверджують у розвідці.

Поки росія зберігає військову окупацію ЗАЕС, основними ризиками для експлуатації реакторів, залишаться порушення систем охолодження реакторів, пошкодження його резервного джерела живлення.

Раніше пропагандистські ЗМІ дня почали поширювати чергову дезінформацію щодо ситуації на Запорізькій АЕС в окупованому Енергодарі. За повідомленнями пропагандистів, безпека на ЗАЕС останні сім років була під сумнівом.

Відомо, що москва відхилила пропозицію щодо створення демілітаризованої зони навколо Запорізької атомної електростанції.