Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Син голови Запорізької РДА Олега Буряка, який був у полоні, взяв участь у панельній дискусії Саміту миру

Син голови Запорізької РДА Олега Буряка, який був у полоні, взяв участь у панельній дискусії Саміту миру

Син голови Запорізької РДА Олега Буряка, який був у полоні, взяв участь у панельній дискусії Саміту миру

Фото пресслужби Офісу президента.

У Швейцарії відбулася дискусійна панель “Гуманітарний вимір. Звільнення полонених та депортованих осіб” у межах Саміту миру. На цій події був присутній 18-річний Владислав Буряк, який провів 90 днів у полоні.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Також у панельній дискусії брали участь:

  • Максим Колесников, військовослужбовець ЗСУ, який провів 321 день на війні.
  • Сергій Гайдаржи, баптист з Одеси, який під час однієї з російських атак втратив дружину та чотиримісячну доньку.

Українці розповіли про жахи полону та втрату рідних внаслідок ворожих ударів.

Нагадаємо, 8 квітня 2022 року росіяни викрали сина голови Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка, якому тоді було 16 років.

Владислава Буряка викрали на одному з блокпостів у Василівці, коли він разом із родичами їхав у складі евакуаційної колони до Запоріжжя. У полоні хлопець зазнав катувань і знущань.

18 березня росіяни вийшли на зв’язок з сім’єю підлітка та розпочали переговори про повернення дитини на підконтрольну Україні територію. Подробиці не розголошувалися.

Того ж року Влада Буряка вдалося звільнити з російського полону.