Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » В пам’ять про запорізького кіборга Вячеслава Зайцева відбудеться конкурс на кращий кіносценарій 

В пам’ять про запорізького кіборга Вячеслава Зайцева відбудеться конкурс на кращий кіносценарій 

В пам’ять про запорізького кіборга Вячеслава Зайцева відбудеться конкурс на кращий кіносценарій 

Вячеслав Зайцев

В пам’ять про запорізького кіборга Вячеслава Зайцева, який загинув на фронті, відбудеться конкурс на найкращий кіносценарій про Запорізький край імені Вячеслава Зайцева.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook “Запорізький міжнародний кінофестиваль”.

Для участі необхідно представити на розгляд журі сценарій короткометражного ігрового фільму. Історія має бути цікавою для глядацької аудиторії, драматургійно завершеною, життєстверджуючою, мотивувати до дії та надихати.

Подати заявку на участь можна, заповнивши гугл-форму до 19 липня 2024 року.

Нагадаємо, Вячеслав працював у Національному заповіднику “Хортиця”, був завідуючим відділом Наукової бібліотеки та архіву. З 2015 року був депутатом Запорізької міської ради.

У 2014-2015 роках він служив за мобілізацією у 79-ту окрему десантно-штурмову бригаду, брав участь в АТО, зокрема у боях за Донецький аеропорт та Дебальцеве. Нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Як громадський діяч займався захистом прав ветеранів АТО.

Після повномасштабного вторгнення знову став на захист України. 42-річний кіборг Вячеслав Зайцев загинув 5 жовтня 2022 року, захищаючи Донецький напрямок.