Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » В Запоріжжі у Дубовому Гаю загинуло останнє пташеня лебедів (ФОТО)

В Запоріжжі у Дубовому Гаю загинуло останнє пташеня лебедів (ФОТО)

В Запоріжжі у Дубовому Гаю загинуло останнє пташеня лебедів (ФОТО)

Ілюстративне фото

В центральному парку Запоріжжя “Дубовий гай” загинуло останнє пташеня пари лебедів. Причиною стала зупинка серця.

Про це повідомили волонтери ГО “Зоозахисної ліги”.

“Ще о 10:37 він їв з батьками, а через годину його знайшли вже у воді дзьобиком донизу…Мама з татом сумували та прощалися з ним…”, – йдеться в повідомлені.

Причиною стала зупинка серця, внаслідок патогенних змін від грибкової інфекції. Такий висновок волонтери отримали від ветеринарної клініки після розтину пташеняти.

В Запоріжжі у Дубовому Гаю загинуло останнє пташеня лебедів
Фото: ГО “Зоозахис6а ліга”

“Чи то є батьки носіями, чи то заражений ставок (бо люди люблять нести хліб, булочки які гниють на березі та у воді), чи усе разом… Ми не знаємо…”, – пишуть волонтери.

В Запоріжжі у Дубовому Гаю загинуло останнє пташеня лебедів
Фото: ГО “Зоозахис6а ліга”

Парі дорослих лебедів продовжать курс лікування, проте якщо ставок заражений, наступне потомство може також не вижити.


Раніше ми писали, що в Запоріжжі на озері Качиному в заплаві острова Хортиця зафіксували мор риби. Загинуло 57 щук та 1 сом.

5 червня в Україні відзначали Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Окупанти в Запорізькій області своїми обстрілами роблять шкоду людям та природі. Станом на травень цього року екологія Запорізької області зазнала втрат на понад 15 млрд гривень.

У передмісті Запоріжжя правоохоронці викрили браконьєрів, які під час нересту ловили рибу лісками на човні. Вони впіймали близько 2000 рибин та завдали шкоди на понад 3 млн гривень.