Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Послуга е-Підприємець: як скористатися запоріжцям

Послуга е-Підприємець: як скористатися запоріжцям

Послуга е-Підприємець: як скористатися запоріжцям

Дія

На порталі «Дія» запущено нову комплексну послугу «е-Підприємець». Вона створена для спрощення ведення бізнесу.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Папери, черги, очікування залишаються в минулому: відтепер необхідні послуги для ведення бізнесу можна оформити онлайн за однією заявою.

Для нових та діючих підприємців доступні 10 сервісів в одній заяві. Зокрема, державна реєстрація ФОП, подання вакансій, реєстрація платником податку на додану вартість, відкриття банківського рахунку.

Послугою «е-Підприємець» можуть користуватися повнолітні громадяни України, які хочуть зареєструвати підприємство, та діючі бізнеси, що бажають змінити або розширити напрям своєї діяльності. 

Скористатися послугою можна буде на будь-якому етапі запуску чи розвитку бізнесу.

Нагадаємо, родини, що мають дітей з вразливих категорій можуть отримати кошти на путівку до дитячого табору. Для цього достатньо скористатись програмою “єОздоровлення”.

Жителі Запоріжжя та Запорізької області, які відповідають певним категоріям, можуть отримати безкоштовне навчання. Держава виділила на цю програму майже 70 млн грн.

100 тис грн запоріжці можуть отримати на розвиток власної справи для ветеранів та військових. Такі можливості для захисників та захисниць надає нова програма «Траєкторія».