Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 841-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

841-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

841-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади / Фото 128 отдельной горно-штурмовой Закарпатской бригады

Як минув 841-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні, 13 червня.

Запорізькі  рятувальники підвезли 38 тонн технічної та 800 літрів питної води, а також 600 кг продуктів харчування у прифронтові населені пункти.

Російські військові продовжили наземні атаки в районі кордону Донецької і Запорізької областей. Проте підтверджених змін на лінії фронту не було. Українські сили відновили деякі позиції після проведення контратаки.

Карти боїв у Запорізькій області
Карти боїв у Запорізькій області

Державна екологічна інспекція Південного округу надала дані про розміри збитків, завданих у травні цього року навколишньому природному середовищу Запоріжжя внаслідок російської агресії.

На 10 років ув’язнення засуджено окупаційного «очільника» Запорізької АЕС Юрія Чернічука. До окупації регіону Чернічук обіймав посаду т.в.о головного інженера – першого заступника генерального директора «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК Енергоатом».