Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Названо екологічні збитки від війни у Запоріжжі

Названо екологічні збитки від війни у Запоріжжі

Названо екологічні збитки від війни у Запоріжжі

Наслідки війни у Запоріжжі / Последствия войны в Запорожской области

Державна екологічна інспекція Південного округу надала дані про розміри збитків, завданих у травні цього року навколишньому природному середовищу Запоріжжя внаслідок російської агресії.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Сума збитків заподіяних атмосферному повітрю внаслідок обстрілів за травень місяць 2024 року складає 9 121 482,52 грн.

Сума розрахованих збитків внаслідок засмічення земельних ресурсів за травень місяць 2024 року становить 50 667 984,00 грн., сума розрахованих збитків внаслідок забруднення земельних ресурсів за травень місяць 2024 року становить 18 584 872,80 грн. 

Нагадаємо, що на Запорізькому напрямку прикордонники знищили 6 російських безпілотників. Ними окупанти намагалися атакувати позиції українських бійців.

За минулий тиждень нацгвардійці на Херсонському та Запорізькому напрямках завдали 100 вогневих уражень по окупантах. Понад 30 одиниць російської техніки було знищено.

На Запорізькому напрямку нацгвардійці знищили російський ЗРК “Стріла-10”. Цей комплекс призначений для збиття повітряних цілей.

На Запорізькому напрямку прикордонники виявили вогневі позиції окупантів. Українські бійці завдали ударів, які призвели до загоряння.

Російські джерела пишуть про просування на Запорізькому напрямку біля Роботиного та Малої Токмачки. Однак американські аналітики вважають ці заяви недостовірними та не має візуальних підтверджень.

Також на ділянці кордону Донецької і Запорізької областей тривали позиційні бойові дії, однак підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не зафіксовано.

В результаті обстрілу та падіння уламків безпілотних літальних апаратів виникло 3 пожежі в місті Запоріжжя та в населених пунктах Пологівського району.

Нещодавно окупанти просунулися біля села Роботине, це підтверджують геолокаційні кадри. Позиційні бої продовжуються на Запорізькому напрямку.