Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » На вихідних в Запоріжжі від обстрілу постраждала школа: що з нею зараз (ФОТО)

На вихідних в Запоріжжі від обстрілу постраждала школа: що з нею зараз (ФОТО)

На вихідних в Запоріжжі від обстрілу постраждала школа: що з нею зараз (ФОТО)

Запорізька гімназія №30

У Запоріжжі 1 червня від російського обстрілу пошкодило гімназію №30. В планах міської влади об’єднати школу з більш безпечним освітнім закладом.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

Внаслідок обстрілу Запоріжжя 1 червня в міській гімназії №30 вибило вікна. Це вже не перший коли цей заклад освіти потерпає від російської агресії. Під час атаки дітей у школі не було. В цій школі також немає безпечного укриття.

“Тут більше 105 вікон пошкоджено і будівля також потребує ремонту. До того ж ця будівля, заклад освіти розташований не в дуже безпечній місцевості”, – каже начальниця Правобережного відділу департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Яна Литовченко.

Наразі гімназію №30 планують об’єднати з гімназією №62. Другий освітній заклад має протирадіаційне укриття та кращий рівень безпеки для учнів.


Раніше ми писали, що за 1 та 2 червня російські війська завдали 801 удар по Запоріжжю та області. Постраждала критична інфраструктура, житлові будинки, транспорт та школи.

Що відомо про ракетний удар по Запоріжжю 1 червня?

Російські окупаційні війська нанесли ракетний удар по Запоріжжю. Вони поцілили по одному із об’єктів енергетичної інфраструктури. Люди не постраждали.

Також пошкоджені понад 20 житлових будинків та закладів соціальної сфери.

У Запоріжжі тимчасово перекрили рух через Дніпровську ГЕС. Транспорт пускають в обʼїзд через Арковий міст та Нові мости. За декілька годин його хотіли відновити для легкового транспорту.

Під час російської ракетної атаки 1 червня постраждали енергооб’єкти в п’яти областях України, зокрема в Запорізькій. Наслідки удару росіян уточнюються.

 Авіаційні ракети Х-59 та Х-69 запускали з окупованої Запорізької області.

В ніч на 1 червня українські захисники знищили 10 БпЛА “Shahed-136/131”, 2 БпЛА розвідувального типу, 2 керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 3 крилатих ракети Х-101/555.