Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Поліція перекрила рух транспорту по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі: причина

Поліція перекрила рух транспорту по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі: причина

Поліція перекрила рух транспорту по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі: причина

Фото: Inform.zp.ua

У Запоріжжі тимчасово перекрили рух через Дніпровську ГЕС. Транспорт пускають в обʼїзд через Арковий міст та Нові мости.

Про це повідомили в Патрульній поліції Запорізької області.

Транспорт може об’їхати альтернативним шляхом через о. Хортиця (вул. Сергія Тюленіна — вул. Січі — вул. Таганська), а також через Нові мости та Хортицький район.

Нагадаємо, російські окупаційні війська нанесли ракетний удар по Запоріжжю. Вони поцілили по одному із об’єктів енергетичної інфраструктури. Люди не постраждали.