Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Стало відомо, куди влучили росіяни під час ракетної атаки по Запоріжжю 1 червня

Стало відомо, куди влучили росіяни під час ракетної атаки по Запоріжжю 1 червня

Стало відомо, куди влучили росіяни під час ракетної атаки по Запоріжжю 1 червня

Ілюстративне фото

Під час російської ракетної атаки 1 червня постраждали енергооб’єкти в п’яти областях України, зокрема в Запорізькій. Наслідки удару росіян уточнюються.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Цієї ночі росіяни знову обстріляли українську енергетику.

“Атаковані енергооб’єкти у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано – Франківській областях”, – повідомив міністр.

Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією.

Що відомо про ракетний удар по Запоріжжю 1 червня?

Російські окупаційні війська нанесли ракетний удар по Запоріжжю. Вони поцілили по одному із об’єктів енергетичної інфраструктури. Люди не постраждали.

Також пошкоджені понад 20 житлових будинків та закладів соціальної сфери.

У Запоріжжі тимчасово перекрили рух через Дніпровську ГЕС. Транспорт пускають в обʼїзд через Арковий міст та Нові мости.