Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Рух транспорту з лівого берега на правий у Запоріжжі зміниться, — Федоров

Рух транспорту з лівого берега на правий у Запоріжжі зміниться, — Федоров

Рух транспорту з лівого берега на правий у Запоріжжі зміниться, — Федоров

Плотина ДнепроГЭС

У Запоріжжі зміниться рух транспорту з лівого берега на правий. Проїзд греблею Дніпровської ГЕС вирішили не відкривати на вихідні дні.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Він підтвердив, що по греблі росіяни нанесли ракетний удар.

“Після детального обстеження наслідків ворожого ракетного удару прийняли рішення не відкривати рух греблею на вихідні дні. За цей час маємо зробити все необхідне, щоб максимально убезпечити учасників руху”, – зазначив Федоров.

Він радить користуватися іншими шляхами проїзду між двома берегами. Транспорт може об’їхати альтернативним шляхом через о. Хортиця (вул. Сергія Тюленіна — вул. Січі — вул. Таганська), а також через Нові мости та Хортицький район.

Що відомо про ракетний удар по Запоріжжю 1 червня?

Російські окупаційні війська нанесли ракетний удар по Запоріжжю. Вони поцілили по одному із об’єктів енергетичної інфраструктури. Люди не постраждали.

Також пошкоджені понад 20 житлових будинків та закладів соціальної сфери.

У Запоріжжі тимчасово перекрили рух через Дніпровську ГЕС. Транспорт пускають в обʼїзд через Арковий міст та Нові мости. За декілька годин його хотіли відновити для легкового транспорту.

Під час російської ракетної атаки 1 червня постраждали енергооб’єкти в п’яти областях України, зокрема в Запорізькій. Наслідки удару росіян уточнюються.

 Авіаційні ракети Х-59 та Х-69 запускали з окупованої Запорізької області.

В ніч на 1 червня українські захисники знищили 10 БпЛА “Shahed-136/131”, 2 БпЛА розвідувального типу, 2 керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 3 крилатих ракети Х-101/555.