Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Запоріжцям треба передати покази лічильників за травень: як це зробити

Запоріжцям треба передати покази лічильників за травень: як це зробити

Запоріжцям треба передати покази лічильників за травень: як це зробити

Ілюстративне фото

У Запоріжжі містянам від сьогодні, 30 травня, треба передати покази електролічильників. Передати покази за травень треба до 3 червня.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Термін передачі показань приладу обліку електроенергії – останні два дні теперішнього місяця і три перші дні наступного місяця. Передати покази за підсумками травня можна протягом п’яти днів. Сьогодні, 30 травня – перший день.

Зробити це можна одним з наступних зручних для вас способів:

  • 061 228-51-09
  • 098 168-01-01
  • 050 119-91-69
  • 093 170-23-35

– за допомогою чат-боту у системі обміну повідомленнями Telegram @ZPEnergoBot;

– через сайт ПАТ “Запоріжжяобленерго” на сторінці Передати покази;

– зателефонувавши до кол-центру ПАТ “Запоріжжяобленерго”: 0-800-304-502.

Що відомо про вартість електроенергії для населення?

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат. Таке рішення про продовження пільгової ціни на електроенергію для населення ухвалив Уряд.

Через обстріли енергетичної інфраструктури можливі знеструмлення у Запоріжжі. Щоб залишатися на зв’язку, можна скористатися національним роумінгом.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Через масовані обстріли об’єктів електроенергетики в енергосистемі країни утворився дефіцит електроенергії Енергетики закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години: вранці з 07:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.