Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі розпочали підготовку до нового опалювального сезону (ФОТО)

У Запоріжжі розпочали підготовку до нового опалювального сезону (ФОТО)

У Запоріжжі розпочали підготовку до нового опалювального сезону (ФОТО)

Ілюстративне фото

У Запоріжжі комунальні служби вже розпочали підготовку до нового опалювального сезону. В Хортицькому районі відбувається заміна трубопроводу.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Комунальники розпочали роботи із заміни трубопроводу на магістралі, який живить майже Хортицький район. Цей трубопровід встановили ще у 1972 році.

“За час експлуатації мережі вже вичерпали свій термін служби. Тож минулого року розпочалася часткова заміна трубопроводу і цього року роботи продовжуються”, – йдеться в повідомлені.

У Запоріжжі замінюють старий трубопровод в Хортицькому районі
Трубопровід в Хортицькому районі Запоріжжя. Фото: Запорізька міська рада

Наразі планують замінити 90-95 м трубопроводу, роботи продовжаться наступного року. Тоді комунальні служби замінять ще 90 м труб. За словами фахівців, після заміни всього трубопроводу він зможе працювати ще 30-40 років. Поточні роботи на ділянці планують завершити на початку червня.


Як ми писали раніше, запоріжці мають можливість зменшити споживання електроенергії у пікові години. Зокрема з 7:00 до 10:00, з 18:00 до 22:00.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Для більшості запоріжців, кому вже була призначена субсидія, з 1 травня її подовжать автоматично, якщо не змінилися дані про майновий стан та склад домогосподарств.

Нагадаємо, що ціна газу для населення залишиться незмінною ще щонайменше рік. Тариф на газ для населення становить 7,96 грн (з ПДВ) за 1 кубометр.

АТ “Запоріжгаз” перейшло під управління Групи Нафтогаз. Особові рахунки, тарифи та реквізити на оплату послуг для споживачів Запорізької області залишаються незмінними.