Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Росіяни атакували українські позиції в напрямку Василівки (КАРТА)

Росіяни атакували українські позиції в напрямку Василівки (КАРТА)

На заході Запорізької області тривали позиційні бої, але підтверджених змін на лінії фронту зафіксовано не було. Позиційні бої відбувалися поблизу Роботино, Вербового, Малої Токмачки і поблизу Новоандріївки.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російські джерела також стверджували, що підрозділи російської 19-ї мотострілецької дивізії атакували українські позиції у напрямку Василівки (на захід від Роботино вздовж Каховського водосховища).

Що відомо про ситуацію на Запорізькому напрямку:

На Запорізькому напрямку окупанти вночі намагалися наблизитися та закріпитися біля позицій Сил Оборони України. Проте бійці Нацгвардії зупинили спробу російських військових.

У Запоріжжі продовжують розбирати завали після влучання окупантів в березні по Дніпровській ГЕС. Енергетики стверджують, що на відновлення станції піде майже 2,5-3 роки.

У Запоріжжі сьогодні, 26 травня, під час повітряної тривоги містяни чули вибух. Пізніше стало відомо, що удар прийшовся по запорізькому аеропорту.