Укренерго зменшило ліміти споживання електроенергії в Запорізькій області. Тому запоріжців закликають економити світло.
Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.
“До 24:00 23 травня НЕК “Укренерго” зменшило ліміти споживання електроенергії по Запорізькій області. Наразі потреби у коригуванні укладених напередодні графіків погодинних відключень немає – з 16:00 до 20:00 за планом погашається ІІ черга”, – йдеться в повідомлені.
Наразі після 20:00 для інших черг відключення застосовувати не планують. Водночас енергетики закликають запоріжців економити світло, адже може виникнути потреба у відключенні додаткових черг споживачів.
Нагадаємо, що сьогодні, 23 травня, у Запорізькій області з 08.00 до 20.00 триватимуть графіки погодинних відключень.
08:00 – 12:00 – п’ята черга
12:00 – 16:00 – перша черга
16:00 – 20:00 – друга черга.
Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запорізькій області 20 травня з 18:00 до 24:00 для населення та промислових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. Їх можуть застосовувати у разі перевищення лімітів споживання.
16 травня в Запоріжжі застосували погодинні відключення світла для першої, другої та третьої черги. Проте наразі немає точної інформації, коли застосують обмеження для четвертої, п’ятої та шостої черги.
Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.
За словами голови правління НЕК “Укренерго” Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.