Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Названо графіки погодинних відключень у Запорізькій області на 23 травня

Названо графіки погодинних відключень у Запорізькій області на 23 травня

Названо графіки погодинних відключень у Запорізькій області на 23 травня

Ілюстративне фото

Сьогодні, 23 травня, у Запорізькій області з 08.00 до 20.00 триватимуть графіки погодинних відключень.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

НЕК «Укренерго» продовжило дію обмежень енергоспоживання по всіх регіонах України з метою збереження стабільної роботи Об’єднаної енергосистеми на тлі наслідків масованих атак та зменшення обсягів сонячної генерації через погодні умови.

Згідно з доведеними для Запорізької області лімітами обсягів споживання електроенергії сьогодні, 23 травня, у регіоні з 08:00 до 20:00 діятимуть графіки погодинних відключень для побутових та юридичних споживачів.

Відключення розпочнуться із п’ятої черги, тривалість відключень для кожної з черг – чотири години:

08:00 – 12:00 – п’ята черга

12:00 – 16:00 – перша черга

16:00 – 20:00 – друга черга.

Третя, четверта та шоста черги участі у погодинних відключеннях 23 травня не братимуть.

Графіки обмеження енергопостачання почали запроваджувати лише нещодавно після того, як Російська Федерація посилила масовані обстріли по території України. Здебільшого під приціл потрапляла енергетична інфраструктура України.

Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запорізькій області 20 травня з 18:00 до 24:00 для населення та промислових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. Їх можуть застосовувати у разі перевищення лімітів споживання.

16 травня в Запоріжжі застосували погодинні відключення світла для першої, другої та третьої черги. Проте наразі немає точної інформації, коли застосують обмеження для четвертої, п’ятої та шостої черги.

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

За словами голови правління НЕК “Укренерго” Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.