Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізький телеканал МТМ визнали критично важливою організацією

Запорізький телеканал МТМ визнали критично важливою організацією

Запорізький телеканал МТМ визнали критично важливою організацією

телеканал МТМ

Запорізький муніципальний телеканал МТМ Міністерство культури та інформаційної політики визнало критично важливою організацією для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Про це стало відомо з наказу №361.

«Вважати Комунальне підприємство “Муніципальна телевізійна мережа” таким, що відповідає критеріям, зазначеним у пункті 2 Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76», — йдеться в документі.

Нагадаємо, Запорізький комунальний телеканал МТМ тривалий час має конфлікт із Запорізькою міською радою. Нещодавно керівниця каналу заявила про тиск на медіа. Вона заявила про тиск з боку начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євгена Коваленка, й додала що канал МТМ знаходиться під загрозою закриття.

15 квітня було оприлюднене розпорядження міського голови про проведення службової перевірки роботи та відсторонення з посади директорки комунального підприємства Полієктової до суду.

Її визнали винною щодо підписання наказу про працевлаштування доньки в умовах реального конфлікту інтересів та неповідомлення про нього. Але суд вже закрив провадження за цим фактом. Щодо іншого звинувачення, то накази про надбавки готували та підписували інші працівники МТМ, що дало можливість уникнути конфлікту інтересів.

Коваленко у розмові з «ДМ» заперечив свою причетність до порушення справи про адмінправопорушення. За його словами, правоохоронці звернулися до нього із запитом надати низку документів МТМ. Він також запевняє, що не втручався в редакційну політику каналу та не чинив тиску на працівників.