Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Корупція » Працівників Запорізького ТЦК та СП запідозрили в корупції

Працівників Запорізького ТЦК та СП запідозрили в корупції

Працівників Запорізького ТЦК та СП запідозрили в корупції

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

У представників ТЦК Запоріжжя, Одеси, Самбору, Полтави та Дніпра виявили ознаки корупційних правопорушень під час перевірки НАЗК.

Про це повідомила голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

Всього наразі НАЗК перевірило третину посадовців керівного складу ТЦК (541 із приблизно 1700 осіб).

“У ході моніторингу способу життя експерти спираються у тому числі на дані журналістів і громадянського суспільства. Якщо вам відомі будь-які випадки, що мають ознаки корупційних правопорушень з боку працівників ТЦК і ВЛК — повідомляйте про це і правоохоронців, і НАЗК”, – пише Радіна.

Слідство ведуть спеціалізовані прокуратури у сфері оборони, ДБР, Нацполіція. Справи щодо конфіскації ймовірно необґрунтованих активів веде САП. Встановлювати істину у кожній справі буде суд.

Як писав раніше Inform.zp.ua, справою ексвоєнкома Запорізького ТЦК та СП, який організував корупційну схему, буде займатися суд. Встановлено, що посадовець безпідставно нараховував своїм підлеглим кошти.

Колишньому посадовцю може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років. Суд також арештував майно обвинуваченого.

Нагадаємо, інформація про нібито посилення особового складу територіального центру комплектування у Запоріжжі сколихнула соцмережі. Військовослужбовці спростовують достовірність цієї “новини”.