Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Вільнянську Запорізької області розпочали реконструкцію водогону: що означає для мешканців (ФОТО)

У Вільнянську Запорізької області розпочали реконструкцію водогону: що означає для мешканців (ФОТО)

У Вільнянську Запорізької області розпочали реконструкцію водогону за кошти державного бюджету. Новий водогін має забезпечити водою 50 тисяч жителів громади.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

У Вільнянську Запорізької області почали реконструкцію старого водогону. Наявний водогін вже непридатний до використання. За словами Івана Федорова, ремонтні роботи будуть завершені найближчим часом.

У Вільнянську Запорізької області розпочали реконструкцію водогону
Реконструкція водогону у Вільнянську. Фото: Іван Федоров

Новий водогін з’єднає місто Вільнянськ та селище Новомиколаївка. Водою будуть забезпечені 50 тисяч жителів. На реконструкцію з державного бюджету виділили 170 млн грн.


Раніше ми писали, що сьогодні, 21 травня, в Запоріжжі з 11:00 до 18:00 не буде погодинних відключень світла. Проте після 18-ї години будуть обмеження для шостої черги.

У Запорізькій області 20 травня з 18:00 до 24:00 для населення та промислових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. Їх можуть застосовувати у разі перевищення лімітів споживання.

16 травня в Запоріжжі застосували погодинні відключення світла для першої, другої та третьої черги. Проте наразі немає точної інформації, коли застосують обмеження для четвертої, п’ятої та шостої черги.

Чому почалися відключення світла?

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

“З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень – цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, особливо у години максимального споживання. Тому Диспетчерський центр “Укренерго” змушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів”, – пояснили в “Укренерго”.

За словами голови правління НЕК “Укренерго” Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.