Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » В Запоріжжі поліція буде перевіряти громадський транспорт на зупинках: яка причина

В Запоріжжі поліція буде перевіряти громадський транспорт на зупинках: яка причина

В Запоріжжі поліція буде перевіряти громадський транспорт на зупинках: яка причина

Ілюстративне фото

Від сьогодні, 21 травня, в Запоріжжі комісія Запорізької міської ради та патрульна поліція будуть перевіряти громадський транспорт. Мета цих заходів – контроль над якістю перевезень пасажирів.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

З 21 травня в Запоріжжі комісія міськради та патрульна поліція будуть перевіряти громадський транспорт на кінцевих зупинках.

В Запорізькій міській раді про мету таких заходів пишуть: “з метою належного контролю за організацією пасажирських перевезень та попередження аварійності на лініях міських автобусних маршрутів загального користування та враховуючи гостроту проблеми надання якісних послуг з перевезення пасажирів”.


Як ми писали раніше, ц Запоріжжі 20 травня проводитимуть ремонт трамвайної колії на перехресті вул. Діагональної та Південного шосе. Рух трамвайних маршрутів зміниться.

В Запоріжжі у маршрутного таксі №54, який курсує від Заводського району до “Епіцентру”, змінився перевізник. Причиною стали постійні скарги пасажирів. Спеціальна комісія влаштувала перевірки, в ході яких встановили ряд порушень. Зокрема, в салонах транспорту було брудно, водії відмовляли пасажирам пільгових категорій та перевізник не дотримувався умов договору.

Раніше Inform.zp.ua писав, що впродовж квітня у Запорізькій та Дніпропетровській областях почали на 60% частіше перереєстровувати транспортні засоби. Експерти сервісного центру МВС пов’язують такий ажіотаж із законом про мобілізацію. Ми розбиралися з причинами попиту на перереєстрацію автівок та дізнавався, як це можна зробити.

У Запоріжжі відновили можливість оформлювати індивідуальні номерні знаки. Раніше цю послугу призупиняли через погіршення безпекової ситуації в місцях виготовлення.

З 1 травня в Україні відбулися зміни в Правилах дорожнього руху. Відтепер ближнє світло фар має бути ввімкнене поза населеного пункту на дорозі цілий рік. Раніше ця норма діяла тільки з 1 жовтня по 1 травня.