Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Запоріжці зможуть оформлювати індивідуальні номерні знаки: як це зробити

Запоріжці зможуть оформлювати індивідуальні номерні знаки: як це зробити

Запоріжці зможуть оформлювати індивідуальні номерні знаки: як це зробити

Ілюстративне фото

У Запоріжжі відновили можливість оформлювати індивідуальні номерні знаки. Раніше цю послугу призупиняли через погіршення безпекової ситуації в місцях виготовлення.

Про це повідомляють в Головному сервісному центрі МВС.

Водії знову можуть замовляти індивідуальні номерні знаки онлайн – у Кабінеті водія та у будь-якому зручному сервісному центрі МВС.

Вартість послуги:

– спецпродукція (номерний знак) для легкових авто – 204 грн
– спецпродукція (номерний знак) для мотоциклів – 92,4 грн
– три символи (мінімальне замовлення) – 300 грн
– кожний наступний (до восьми символів) – 90 грн
– графічний елемент – 500 грн.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі фіксують швидкість, з якою рухаються автівки, на певних ділянках міста. Швидкісний режим вимірюють за допомогою лазерного вимірювача швидкості TruCAM.

З 1 травня в Україні відбулися зміни в Правилах дорожнього руху. Відтепер ближнє світло фар має бути ввімкнене поза населеного пункту на дорозі цілий рік. Раніше ця норма діяла тільки з 1 жовтня по 1 травня.

В умовах погіршеної видимості дозволяється вмикати і дальнє світло фар. Покарання за це порушення ПДР залишилося незмінним – від 425 до 510 гривень.

Дані Європейського дослідницького інституту з безпеки дорожнього руху свідчать, що використання денних ходових вогнів може зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у світлу частину доби на 10-15%.