Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Репортаж » Черешня, полуниця, горох: які ціни нового урожаю у Запоріжжі. ФОТО

Черешня, полуниця, горох: які ціни нового урожаю у Запоріжжі. ФОТО

Черешня, полуниця, горох: які ціни нового урожаю у Запоріжжі. ФОТО

Фото Inform.zp.ua

Попри заморозки та дощі у травні новий урожай у Запоріжжі таки є. На ринку можна придбати полуницю, черешню, зелений горошок.

Журналісти Inform.zp.ua дізнавалися, скільки коштують ягоди на ринках, та чи змінилися ціни у порівнянні з минулим роком у Запоріжжі.

Полуниця у Запоріжжі
Фото Inform.zp.ua

Першою на торгівельних прилавках з’явилася полуниця. Якщо на початку травня ціни на неї були 160-180 грн за кілограм, то сьогодні запашна полуниця коштує у середньому від 110-120 грн.

Полуниця на ринку
Фото Inform.zp.ua
Полуниця у Запоріжжі
Фото Inform.zp.ua

Також на торгівельних полицях з’явилася перша черешня. На сьогодні ціни на черешню становлять близько 130 грн за кілограм.

Черешня у Запоріжжі
Фото Inform.zp.ua

Купити можна і зелений горошок врожаю цього року. На нього ціни дещо розбіжні: 120-160 грн за кілограм.

Зелений горошок
Фото Inform.zp.ua

Як розповіли Inform.zp.ua продавці на ринку в Комунарському районі міста, ягоди їм привозять з Кушугуму, селища Біленьке, з міста Нікополь, а також з Одеської області – з міста Чорноморськ тощо.

У порівнянні з минулим роком, ціни на ягоди та фрукти суттєво не змінилися.

Зелений горошок
Фото Inform.zp.ua

За словами продавців, ціни на новий урожай можуть змінюватися кожного тижня – фрукти, ягоди та овочі будуть сезонно дешевшати. При цьому не можна стверджувати, що ціни на ягоди та фрукти будуть нижчими, ніж у попередні роки.

Перший врожай 2024
Фото Inform.zp.ua

Нагадаємо, на початку травня у Запоріжжі стартував продаж полуниці. Здебільшого її привозили із західної частини України. Тодіціна полуниці стартувала від 160-170 грн за кг.

Як писав раніше Inform.zp.ua, тепла погода в Запоріжжі позитивно вплинула на рослини. Черешня та вишня вже закінчили цвітіння та почали формуватися плоди. Вслід за ними формування плодів триває й в абрикосу.