Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі 16 травня тимчасово зупинили рух деяких трамваїв

У Запоріжжі 16 травня тимчасово зупинили рух деяких трамваїв

У Запоріжжі 16 травня тимчасово зупинили рух деяких трамваїв

Новый запорожский трамвай

У Запоріжжі сьогодні, 16 травня, тимчасово зупинили роботу трамваїв по вул. Жуковського. Тому певний час будуть затримки маршрутів №10, 12, 14 та 15.

Про це повідомляє EasyWay громадський транспорт Запоріжжя.

У Запоріжжі сьогодні тимчасово зупинена робота трамваїв по вулиці Жуковського. Через це можуть запізнитися маршрути №10, 12, 14 та 15. Тому запоріжцям радять обирати інші можливі маршрути руху. Та враховувати час для входження в графік після відновлення руху.

У Запоріжжі 16 травня тимчасово зупинили рух деяких трамваїв
Скріншот: EasyWay громадський транспорт Запоріжжя

Раніше Inform.zp.ua писав, що впродовж квітня у Запорізькій та Дніпропетровській областях почали на 60% частіше перереєстровувати транспортні засоби. Експерти сервісного центру МВС пов’язують такий ажіотаж із законом про мобілізацію. Ми розбиралися з причинами попиту на перереєстрацію автівок та дізнавався, як це можна зробити.

У Запоріжжі відновили можливість оформлювати індивідуальні номерні знаки. Раніше цю послугу призупиняли через погіршення безпекової ситуації в місцях виготовлення.

З 1 травня в Україні відбулися зміни в Правилах дорожнього руху. Відтепер ближнє світло фар має бути ввімкнене поза населеного пункту на дорозі цілий рік. Раніше ця норма діяла тільки з 1 жовтня по 1 травня.

Також 23 квітня сталася дорожньо-транспортна пригода в одному із районів міста Запоріжжя. На місці рятувальники встановили, що сталося зіткнення трьох легкових автомобілів, в результаті чого один із них перевернувся. Після огляду лікарями чоловік від госпіталізації відмовився. Інші водії не постраждали.