Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі введено графіки погодинних відключень світла

У Запоріжжі введено графіки погодинних відключень світла

У Запоріжжі введено графіки погодинних відключень світла

Ілюстративне фото

У Запоріжжі введені стабілізаційні графіки з відключення електроенергії для всіх категорій споживачів, включаючи населення.

Про це нагадують в мерії Запоріжжя.

Графіки погодинних відключень для мешканців Запоріжжя почали діяти з 16 травня. 

Раніше ці обмеження були застосовані до великих підприємств, а сьогодні вже введені для населення.

На сьогодні на території міста діють три черги погодинних відключень електроенергії. З переліком житлових будинків, які входять до кожної з них, можна ознайомитися на офіційному сайті «Запоріжжяобленерго».

Станом на сьогодні, це ще не остаточні дані. Вони будуть коригуватися.

Режим роботи графіків наступний:

  •  06:00 – 10:00 – перша черга;
  • 10:00 – 16:00 – відключень не передбачається;
  • 16:00 – 20:00 – друга черга;
  • 20:00 – 24:00 – третя черга.

Мешканців Запоріжжя закликають з розумінням віднестися до введення графіків відключення електроенергії та економити енергоспоживання у пікові години.

У разі виникнення питань запоріжці можуть звертатися до контакт-центру «15-80».

Нагадаємо, відключення пов’язані зі значним дефіцитом електроенергії в енергосистемі через похолодання. Тому «Укренерго» вимушене обмежувати споживання для запобігання аваріям.

15 травня для промислових споживачів у Запорізькій області вводять аварійні відключення електроенергії. Вони не зачіпатимуть звичайних побутових споживачів.

Графіки обмеження потужності для промислових споживачів 15 травня діятимуть орієнтовно до півночі.

До запоріжців звертаються з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це дозволить збалансувати енергосистему та уникнути відключень у майбутньому або зменшити їхню тривалість.

Нагадаємо, у Запоріжжі за деякими адресами 15 травня будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими та терміновими ремонтними роботами.