Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Екстрені відключення світла у Запоріжжі цього вечора: що відомо

Екстрені відключення світла у Запоріжжі цього вечора: що відомо

Екстрені відключення світла у Запоріжжі цього вечора: що відомо

Ілюстративне фото

Увечері 15 травня у Запоріжжі можуть ввести аварійні відключення для побутових та промислових споживачів у разі зростанні споживання у вечірні години з 18:00 до 23:00.

Про це повідомляє «Укренерго».

Відключення пов’язані зі значним дефіцитом електроенергії в енергосистемі через похолодання. Тому «Укренерго» вимушене обмежувати споживання для запобігання аваріям.

Також сьогодні з 00:00 до 10:00 та з 16:00 до 24:00 для промислових споживачів будуть діяти графіки обмеження потужності.

В Міненерго заявили, що побутовим споживачам варто зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00).

Промислових споживачів просять переглянути виробничі процеси для зменшення навантаження на енергосистему, а також максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми.

Що відомо про ситуацію з енергосистемою?

15 травня для промислових споживачів у Запорізькій області вводять аварійні відключення електроенергії. Вони не зачіпатимуть звичайних побутових споживачів.

Графіки обмеження потужності для промислових споживачів 15 травня діятимуть орієнтовно до півночі.

До запоріжців звертаються з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це дозволить збалансувати енергосистему та уникнути відключень у майбутньому або зменшити їхню тривалість.

Нагадаємо, у Запоріжжі за деякими адресами сьогодні, 15 травня, будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими та терміновими ремонтними роботами.