Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Аварійні відключення електроенергії у Запорізькій області: у кого не буде світла 15 травня

Аварійні відключення електроенергії у Запорізькій області: у кого не буде світла 15 травня

Аварійні відключення електроенергії у Запорізькій області: у кого не буде світла 15 травня

Ілюстративне фото

15 травня для промислових споживачів у Запорізькій області вводять аварійні відключення електроенергії. Вони не зачіпатимуть звичайних побутових споживачів.

Про це повідомили в “Запоріжжяобленерго”.

Графіки обмеження потужності для промислових споживачів 15 травня діятимуть орієнтовно до півночі.

В усіх регіонах України будуть контрольовані аварійні відключення електроенергії 15 травня, з 06:40 до 09:00. Причина — зростання споживання через похолодання на тлі наслідків російських обстрілів.

“По Запорізькій області обмеження стосуються виключно ПРОМИСЛОВИХ споживачів та НЕ ЗАЧІПАЮТЬ НАСЕЛЕННЯ. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується”, – зауважують в обленерго.

До запоріжців звертаються з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це дозволить збалансувати енергосистему та уникнути відключень у майбутньому або зменшити їхню тривалість.

Нагадаємо, у Запоріжжі за деякими адресами сьогодні, 15 травня, будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими та терміновими ремонтними роботами.

Що відомо про вартість електроенергії для населення?

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.