Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Посадовця міської ради відсторонили від посади “за вказівкою” Івана Федорова: що сталося

Посадовця міської ради відсторонили від посади “за вказівкою” Івана Федорова: що сталося

Посадовця міської ради відсторонили від посади “за вказівкою” Івана Федорова: що сталося

Директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік

Директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максима Денщіка тимчасово відсторонили від посади. Сам посадовець пов’язує це з погрозами, які йому начебто адресував очільник ЗОВА Іван Федоров.

Про відсторонення Максима Денщіка повідомив начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євген Коваленко в коментарі “Суспільному”.

За словами Євгена Коваленка, директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік тимчасово відсторонений від роботи, а його обов’язки передали іншій особі. Стосовно посадовця наразі проводиться службове розслідування.

Сам же Максим Денщік розповів, що його відсторонили на підставі анонімного листа, в якому писали про “перевищення повноважень”.

“Мене відсторонили від займаної посади, начебто, на підставі якогось анонімного листа, що я щось там перевищив якісь повноваження… Навіть такий юридичний нігілізм, коли мене відстороняють, мені забороняють з’являтися до адмінбудівлі і визначають моїм місцем роботи Комунарську районну адміністрацію, що зовсім іде в розріз з діючим законодавством”, – каже посадовець.

Нещодавно, 2 травня, Максим Денщік в соціальних мережах писав про тиск на нього з боку очільника ЗОВА Івана Федорова:

“Хочу офіційно заявити про тиск на мене зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана! Останній “по-хорошому” пропонував мені декілька разів звільнитися із займаної посади за власним бажанням. Я відмовився, бо вважаю, що чесно та сумлінно виконую свої обовʼязки!”, – йдеться у дописі.

Максим Денщік не звертався до правоохоронних органів та вважає, що якщо правоохоронців зацікавить його допис то вони самі почнуть займатися справою.


Нагадаємо, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв написав листа до президента України Володимира Зеленського про спробу політичного перевороту у Запоріжжі.

У день проведення позачергової сесії міськради Запоріжжя, на якій переобрали секретаря міської ради, Анатолій Куртєв подав до суду позов. Проте суд повернув позов Куртєву навіть не розглянувши його.

Раніше Inform.zp.ua писав з посиланням на власні джерела у міськраді про можливе переобрання т.в.о. міського голови Анатолія Куртєва. Серед потенційних кандидатів розглядається персона депутатки міськради Регіни Харченко.