Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Куртєв доповів Зеленському про спробу політичного перевороту у Запоріжжі. Пояснюємо, що сталося

Куртєв доповів Зеленському про спробу політичного перевороту у Запоріжжі. Пояснюємо, що сталося

Куртєв доповів Зеленському про спробу політичного перевороту у Запоріжжі. Пояснюємо, що сталося

Ілюстративне фото

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв написав листа до президента України Володимира Зеленського про спробу політичного перевороту у Запоріжжі.

Лист він опублікував у своєму телеграм-каналі.

Куртєв заявив про зміну ситуації в депутатському корпусі міської ради. Він пояснює це з діями чинного очільника Запорізької обласної військової адміністрації.

“Це повʼязано з маніпуляціями новопризначеного голови Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова, який прагне одноосібно захопити владу в місті та з цією метою здійснює тиск на депутатів Запорізької міської ради, кулуарно збирає підписи із заборонених проросійських партій, вдається до підкупу та тисне на органи місцевого самоврядування так, щоб коаліція більшості у міській раді Запоріжжя складалася саме з партії Шарія, ОПЗЖ, підконтрольної Медведчуку, та сателіта ПП Оппоблок – «Єднання», підконтрольного проросійському Новінському”, – пише у своєму листі до президента Анатолій Куртєв.

Також він заявляє про спробу у місті зробити політичний переворот.

“Голова ЗОВА Іван Федоров безпідставно звинувачує мене у причетності де протиправних дій на посаді секретаря Запорізької міської ради. Я завжди готовий до будь-яких перевірок та до співпраці з правоохоронними органами”, – зазначає секретар міськради.

Раніше Inform.zp.ua писав з посиланням на власні джерела у міськраді про можливе переобрання т.в.о. міського голови Анатолія Куртєва. Серед потенційних кандидатів розглядається персона депутатки міськради Регіни Харченко.

Як повідомляє Куртєв, депутати міської фракції партії «Слуга Народу» висловили недовіру колишній голові фракції Регіні Харченко. За його словами, депутати погодилася на пропозицію Івана Федорова взяти участь у заколоті та зайняти посаду секретаря міської ради. Харченко відкликано з посади Голови Фракції.

Куртєв попросив Зеленського врегулювати ситуацію, що склалася.

Вчора, 23 квітня, депутатка міськради Регіна Харченко написала пост у Фейсбук, в якому вимагала від секретаря Запорізької міської ради скликати сесію. За її словами, він блокує їх проведення.

“Ми отримуємо недовіру до секретаря та місцевого органа у 90%, постійні згадування Запоріжжя у ЗМІ як корумпованого та несамостійного міста та відтік населення. Потрібне ТЕРМІНОВЕ перезавантаження та рух в одному напрямку з запорізькою громадою, військовими та всією країною”, – написала Харченко у своєму пості.

Ще раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Іван Федоров подав лист до президента про необхідність введення військової адміністрації в Запоріжжі через корупцію в Департаменті культури та туризму часів керівництва Департаментом Катериною Сімоновою та її заступником Сергієм Біловим.

У листі повідомляється про корупційні схеми на суму 20-ти мільйонів гривень.