Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Військовий із Запорізької області отримав медаль від Головнокомандувача ЗСУ

Військовий із Запорізької області отримав медаль від Головнокомандувача ЗСУ

Військовий із Запорізької області отримав медаль від Головнокомандувача ЗСУ

Головнокомандувач ЗС України, Олександр Сирський

Медаль “Захиснику України” отримав військовослужбовець 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. Нагороду вручив йому Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Запорізького обласного ТЦК та СП.

Військовий народився та виріс у Запорізькій області. Він вступив до лав ЗСУ восени 2022 року, брав участь в обороні міста Бахмут, де мав низку успішних операцій:

“Навесні 2024 року, під час наступу окупаційних військ на опорний пункт батальйону, боєць влучно поцілив з РПГ-7 у ворожу бронетехніку, мужньо боронив позицію та прикривав евакуацію поранених побратимів. Завдяки вмілим та професійним діям чоловіка було знищено МТЛБ окупантів разом з екіпажем та зупинено наступ ворога”, — йдеться у повідомленні ТЦК.

Медаль “Захиснику України” військовослужбовцю вручив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на сайті Офісу президента з’явилася петиція з проханням присвоїти звання Герой України (посмертно) військовому родом із Запоріжжя, солдату 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України імені лейтенанта Богдана Завади Володимиру Цісельському.