Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Обмеження електроенергії вводять по Запорізькій області ввечері 13 травня

Обмеження електроенергії вводять по Запорізькій області ввечері 13 травня

Обмеження електроенергії вводять по Запорізькій області ввечері 13 травня

Ілюстративне фото

У Запорізькій області для промислових споживачів вводять п’ять черг графіків обмеження потужності електроенергії 13 травня з 17:00 до 07:00 14 травня.

Про це повідомили в Запоріжжяобленерго.

Такі обмеження вводять через пошкодження українських енергооб’єктів, спричинені обстрілами окупаційних військ рф. Внаслідок цього в Об’єднаній енергосистемі України зберігається дефіцит електроенергії.

“Просимо наших клієнтів самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня”, – зазначили в обленерго.

Ці обмеження не стосуються населення, проте запоріжців просять споживати електроенергію ощадливо та відповідально, передусім – у вечірні години пікового навантаження з 18:00 до 23:00.

Що відомо про вартість електроенергії для населення?

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Через масовані обстріли об’єктів електроенергетики в енергосистемі країни утворився дефіцит електроенергії. Енергетики закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години.