Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Активи гауляйтера Балицького та його родичів передали Україні

Активи гауляйтера Балицького та його родичів передали Україні

Активи гауляйтера Балицького та його родичів передали Україні

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі рішення про конфіскацію активів псевдогубернатора від окупаційної адміністрації Запорізької області Євгена Балицького та його родичів.

Про це повідомили у Вищому антикорупційному суді після розгляду апеляційної скарги 10 травня.

Санкції застосували до колишнього народного депутата України, очільника окупаційної адміністрації Запорізької області Євгена Балицького, а також до його батька та сина, які співпрацюють з державою-окупантом.

У дохід держави передали такі активи: три квартири, житловий будинок та дві земельні ділянки, чотири легкових автомобілі, п’ять літаків, саморобне туристичне судно, кошти на банківських рахунках, частки у дев’ятьох компаніях.

Нагадаємо, колишній нардеп від забороненої партії «ОПЗЖ» Балицький на початку повномасштабного вторгнення росії добровільно підтримав російських окупантів. Загарбники призначили його гауляйтером на території Запорізької області.

У СБУ повідомляють, що колаборант займався організацією псевдореферендуму щодо «приєднання» Запорізької області до росії. Під його керівництвом проводилася фальсифікація результатів голосування на користь окупаційного режиму.

Суд визнав Балицького винним за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (участь в організації та проведенні незаконних референдумів на тимчасово окупованій території, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 110 (умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб).

Нині колаборант знаходиться на тимчасово окупованій території Запорізької області. Продовжуються комплексні заходи щодо його притягнення до відповідальності.

Псевдогубернатора Запорізької області Євгена Балицького заочно засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.