Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 805-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

805-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

805-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото: Іван Федоров/Telegram

Як минув 805-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 8 травня.

Вранці 8 травня російські війська вдарили по Запоріжжю. Вони влучили по енергетичному обʼєкту. Попередньо, без постраждалих.

У Запоріжжі від ракетного удару постраждала будівля сервісного центру МВС. Він тимчасово не працюватиме.

Зранку 8 травня російські війська вдарили в об’єкти критичної та цивільної інфраструктури Запоріжжя. Зокрема, постраждав гаражний кооператив, один з парків міста та міський електротранспорт.

Федоров розповів про наслідки ракетної атаки по Запоріжжю 8 травня (ФОТО)
Фото: Іван Федоров/Telegram

В західній частині Запорізької області російські війська здійснили підтверджений наступ. На опублікованих геолокаційних кадрах видно, що російські війська просуваються по вулиці Сходня до нових позицій в Роботино.

Від ракетної атаки по Запоріжжю 8 травня постраждали цивільні об’єкти в чотирьох районах міста. Серед них — будинки, заклади освіти, охорони здоров’я, гараж та автомобілі.

Фото: Іван Федоров/Telegram

8 травня російські війська здійснили масований обстріл інфраструктури Запоріжжя. Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни ч. 1 ст. 438 КК України.