Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » За зруйноване житло запоріжці отримають ще 6,5 млн грн

За зруйноване житло запоріжці отримають ще 6,5 млн грн

За зруйноване житло запоріжці отримають ще 6,5 млн грн

Зруйноване житло у Запоріжжі

Відбулось чергове засідання міської комісії з питань надання компенсації за знищене ворогом нерухоме майно. Було розглянуто 5 заяв мешканців щодо надання компенсації за зруйноване обстрілами житло, яке не підлягає ремонту.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

За результатами розгляду комісія прийняла рішення про надання компенсації 5 власникам житла. Після проходження всіх передбачених законодавством процедур вони отримають житлові сертифікати на загальну суму близько 6,5 млн грн.

Як отримати державну компенсацію за зруйноване обстрілами житло, що не підлягає ремонту, за посиланням.

Нагадаємо, 183 мільйони гривень державної допомоги отримали у квітні внутрішньо переміщені особи, які проживають у Запорізької області. Водночас 33 тисячі запорізьких переселенців втратили право отримувати грошову допомогу.

Для внутрішньо переміщених осіб працюють «гарячі лінії»:  Урядова: 15-45, Запорізька обласна: 0 800 503 508.

Нагадаємо, Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги. Скільки доведеться заплатити запоріжцям у травні за світло, газ, воду та вивезення сміття – читайте в цьому матеріалі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.