Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 795-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

795-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

795-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Фото: Генштаб ЗСУ

Як пройшов 795-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

На Запорізькому напрямку прикордонники знищили російську техніку. Дрон-камідзе залетів та ліквідував БТ-ЛБ окупантів.

Минулої доби на Запоріжжі від російських обстрілів загорілися три будинки. Інформація про постраждалих не надходила.

Сьогодні, 28 квітня, близько 13:38 в Запоріжжі чули вибух. В місті була оголошена повітряна тривога через загрозу балістики.

На Запорізькому напрямку ситуація залишається напруженою. Російські війська намагаються наступати, проте успіху не мають.

Українські військові нанесли удар по залізничному мосту в Запорізькій області на заході від Мелітополя. Так вони перерізали логістику окупантів.