Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 5 літаків, автомобілі, квартири та будинок: активи псевдогубернатора Запорізької області Євгена Балицького конфіскували

5 літаків, автомобілі, квартири та будинок: активи псевдогубернатора Запорізької області Євгена Балицького конфіскували

5 літаків, автомобілі, квартири та будинок: активи псевдогубернатора Запорізької області Євгена Балицького конфіскували

Євген Балицький

Активи голови окупаційної адміністрації Запорізької області Євгена Балицького та його родичів стягнув у дохід держави Вищий антикорупційний суд.

Про це повідомили на сайті ВАКСу.

“23 квітня колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до колишнього народного депутата України, який очолив окупаційну адміністрацію Запорізької області, а також до його батька та сина, які співпрацюють із країною-агресором, та застосувала до них санкцію, передбачену пунктом 1-1 ч. 1 ст. 4 закону України “Про санкції”, – ідеться в повідомленні.

У дохід держави стягнули такі активи: три квартири, житловий будинок і дві земельні ділянки в Мелітополі Запорізької області, чотири легкові автомобілі, п’ять літаків, саморобне туристичне судно, грошові кошти на банківських рахунках, частки в дев’яти компаніях.

Нагадаємо, колишній нардеп від забороненої партії «ОПЗЖ» Балицький на початку повномасштабного вторгнення росії добровільно підтримав російських окупантів. Загарбники призначили його гауляйтером на території Запорізької області.

У СБУ повідомляють, що колаборант займався організацією псевдореферендуму щодо «приєднання» Запорізької області до росії. Під його керівництвом проводилася фальсифікація результатів голосування на користь окупаційного режиму.

Суд визнав Балицького винним за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (участь в організації та проведенні незаконних референдумів на тимчасово окупованій території, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 110 (умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб).

Нині колаборант знаходиться на тимчасово окупованій території Запорізької області. Продовжуються комплексні заходи щодо його притягнення до відповідальності.

Псевдогубернатора Запорізької області Євгена Балицького заочно засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.