Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькій області вводять перші черги обмеження електроенергії

У Запорізькій області вводять перші черги обмеження електроенергії

У Запорізькій області вводять перші черги обмеження електроенергії

Ілюстративне фото

Сьогодні, 23 квітня, з 18:00 до 22:00 по Запорізькій області вводяться перші три черги графіків обмеження потужності.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Дане рішення обумовлено дефіцитом потужності в Об’єднаній енергосистемі України внаслідок пошкоджень енергооб’єктів, спричинених обстрілами.

Юридичних осіб закликають самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня.

Ці обмеження не стосуються населення. Проте, з огляду на складну ситуацію в Об’єднаній енергосистемі, всіх запоріжців та мешканців області закликають споживати електроенергію ощадливо та відповідально, передусім – у вечірні години пікового навантаження, з 18:00 до 23:00.

Нагадаємо, тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Через масовані обстріли об’єктів електроенергетики в енергосистемі країни утворився дефіцит електроенергії. Енергетики закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години: вранці з 07:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.