Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російський пропагандист Семен Єрьомін загинув у Запорізькій області від атаки дрону

Російський пропагандист Семен Єрьомін загинув у Запорізькій області від атаки дрону

Російський пропагандист Семен Єрьомін загинув у Запорізькій області від атаки дрону

У Запорізькій області внаслідок атаки українського FPV-дрону загинув пропагандист, військовий кореспондент «Известий» Семен Єрьомін.

Про це повідомляють росЗМІ із посиланням на сайт «Известий».

Пропагандист висвітлював бойові дії в Україні з початку повномасштабної війни. Він отримав поранення, коли знімав репортаж у Запорізькій області.


Нагадаємо, в листопаді 2023 року на тимчасово окупованій території Запорізької області загинув російський пропагандист телеканалу “Россия 24” Борис Максудов під час створення матеріалу про події на лінії зіткнення.

у липні 2023 року група російських воєнкорів-пропагандистів потрапила під обстріл у Запорізькій області. Один з журналістів загинув.