Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Пропагандист з росії Максудов загинув у Запорізькій області від атаки безпілотника

Пропагандист з росії Максудов загинув у Запорізькій області від атаки безпілотника

Пропагандист з росії Максудов загинув у Запорізькій області від атаки безпілотника

Борис Максудов

На тимчасово окупованій території Запорізької області загинув російський пропагандист телеканалу “Россия 24” Борис Максудов під час створення матеріалу про події на лінії зіткнення.

Про це повідомило пропагандистське агентство «РИА Новости» та російська служба «Радіо Свободи».

Російський пропагандист загинув від поранень через атаку невідомого безпілотника.

Міністерство оборони Росії заявило про удар ЗСУ осколковим боєприпасом з безпілотника по «групі російських журналістів», які готували матеріал про події на лінії зіткнення. Журналіст отримав осколкові поранення і «був оперативно евакуйований до медичного закладу». У ніч проти 23 листопада пропагандист помер.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у липні 2023 року група російських воєнкорів-пропагандистів потрапила під обстріл у Запорізькій області. Один з журналістів загинув.