Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 784-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

784-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

784-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Запорізькі бійці отримали техніку

Як пройшов 784-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 17 квітня.

В мережі з’явилося відео, на якому видно, як люди у військовій формі намагаються помістити в автівку чоловіка в одному з районів Запоріжжя. В Запорізькому ТЦК та СП зробили заяву, що їхні співробітники не причетні до цієї події.

Від Запорізької області впродовж тижня захисники отримали необхідну техніку. Підтримку отримали 11 підрозділів Сил оборони. Українські бійці отримали евакуаційні квадроцикли, які допоможуть військовим вивозити поранених з поля бою. Радіокеровану «машинку» для мінування, яка безшумно та дистанційно мінує території.

На підконтрольні Україні території вдалося повернути ще одну дитину, яка 2 роки пробула в окупації у запорізькому селі. 5-річного Максима вдалося повернути до батьків.

Впродовж січня-березня 2024 року у Запоріжжі послугами служби зайнятості скористалися понад 2,5 тисячі переселенців, з-поміж них 1456 мали статус безробітного. За цей період працевлаштувались 232 людини з числа переселенців.