Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » В Запоріжжі повернули у власність громади землю, де будували спорткомплекс (ФОТО)

В Запоріжжі повернули у власність громади землю, де будували спорткомплекс (ФОТО)

В Запоріжжі повернули у власність громади землю, де будували спорткомплекс (ФОТО)

Фото: Запорізька обласна прокуратура

У Запоріжжі суд зобов’язав повернути в комунальну власність земельну ділянку на Прибережній магістралі. Там збиралися будувати спортивно-оздоровчий комплекс, проте забудовник не вклався в терміни.

Про це повідомила Запорізька обласна прокуратура.

Запорізька міська рада здала в оренду земельну ділянку на Прибережній магістралі. Там збиралися будувати спортивно-оздоровчий комплекс. За умовами договору, товариство було зобов’язано завершити будівництво комплексу упродовж 2 років.

Проте забудовник не вклався в терміни та будівництво було не завершене. Після сплину термінів землю у володіння громади забудовник не повернув. Тоді був поданий відповідний позов до суду.

Прокуратура зобов’язала порушників повернути землю площею 3,2 га у власність Запоріжжя, наразі земля передана у комунальну власність.

На сайті Запорізької міської ради зазначено, що договір про будівництво спортивно-оздоровчого комплексу на Прибережній магістралі було укладено 05.11.2017 з ТОВ “ФІН-ІНВЕСТ”. Директором товариства є Шипунова Яніта Тарасівна

Також Комунарським районним судом в ухвалі від 29.09.2022 зазначено, що уздовж річок забороняється будівництво будь-яких споруд у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.


Нагадаємо, правоохоронці довели, що офісно-торговельний центр у Запоріжжі був збудований без належних документів. Суд зобов’язав власників знести цю забудову.