Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » У Запоріжжі знесуть торговельний центр: причина (ФОТО)

У Запоріжжі знесуть торговельний центр: причина (ФОТО)

У Запоріжжі знесуть торговельний центр: причина (ФОТО)

Фото: Запорізька обласна прокуратура

Правоохоронці довели, що офісно-торговельний центр у Запоріжжі був збудований без належних документів. Суд зобов’язав власників знести цю забудову.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Прокуратура встановила, що “на головній вулиці історичної частини Запоріжжя” розпочали будівництво офісно-торговельного центру. Проте власники не мали належних документів на цю забудову.

У Запоріжжі знесуть торговельний центр
Фото: Запорізька обласна прокуратура

Тому суд першої та апеляційної інстанції зобов’язав юридичну особу знести збудований об’єкт та повернути землю у державну власність.


Нагадаємо, що правоохоронці повідомили про підозру директору комунального підприємства в Запоріжжі. Він організував закупівлі будівельних матеріалів за завищеними цінами.