Після ракетних атак, що сталися наприкінці березня по Запоріжжю, комунальники вже на 80% ліквідували наслідків пошкоджених осель містян.
Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
“На цей час усі вибиті у будинках вікна «закрито» листами OSB. Триває ремонт покрівель – 149 з них вже відновлено, при цьому 49 було відбудовано повністю,з «нуля»”, – зазначив він.
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-14_16-43-20.jpg)
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-14_16-43-23.jpg)
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-14_16-43-22.jpg)
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-14_16-43-21.jpg)
У Шевченківському районі роботи майже завершені, в Комунарському районі відремонтовано 28 з 38 покрівель, у Дніпровському – 83 зі 109. Роботи тривають.
Як писав раніше Inform.zp.ua, протягом останнього тижня ще 29 запоріжців звернулися за державною компенсацію по програмі «єВідновлення» на ремонт пошкодженого ворожими обстрілами житла. Серед них — 25 містян, чиї домівки постраждали під час останніх прильотів.