Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжці отримали понад 20 млн грн на ремонт житла, пошкодженого атаками армії РФ

Запоріжці отримали понад 20 млн грн на ремонт житла, пошкодженого атаками армії РФ

Запоріжці отримали понад 20 млн грн на ремонт житла, пошкодженого атаками армії РФ

У Запоріжжі відновлюють будинки

Протягом останнього тижня ще 29 запоріжців звернулися за державною компенсацію по програмі «єВідновлення» на ремонт пошкодженого ворожими обстрілами житла. Серед них — 25 містян, чиї домівки постраждали під час останніх прильотів.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За весь час міська комісія з питань виплати державної допомоги в рамках програми «єВідновлення» погодила надання компенсації більше ніж 400 запоріжцям. З них 359 містян вже отримали понад 20 мільйонів гривень.

Як подати заявку – можна дізнатись за посиланням.

Якщо не можете подати заявку самостійно, звертайтеся до ЦНАПів.

Нагадаємо, жінку та чоловіка поранено внаслідок атаки ворожої артилерії по Гуляйполю Запорізької області. Також є руйнування.