Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку загинув захисник з Вінницької області

На Запорізькому напрямку загинув захисник з Вінницької області

На Запорізькому напрямку загинув захисник з Вінницької області

Ілюстративне фото

На Запорізькому напрямку загинув воїн із Вінничини старший солдат Тадеуш Матвієнко.

Про це повідомляє Барська міська рада.

Як зазначається, він загинув ще 22 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Роботине Пологівського району Запорізької області. З того часу вважався зниклим безвісти. Майже рік рідні та близькі жили надією.

Проте 9 квітня 2024 року було опізнано тіло захисника.

Тадеуш Матвієнко
Тадеуш Матвієнко

“Йому ще було жити та жити, творити добро, звершувати великі справи. Але він поклав своє життя, щоб жили в мирі та спокої його рідні та близькі, весь український народ. Схиляємо голови в скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Тадеуша, розділяємо біль важкої втрати. Вічна пам’ять і шана відважному Воїну-Захиснику Матвієнку Тадеушу Олександровичу”, – додають у міськраді. 

Нагадаємо, другий день поспіль російські військові атакують Гуляйполе Запорізької області. Мешканцям нагадали, як можна виїхати у безпечне місце.