Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Гуляйполе під обстрілами – як запоріжцям виїхати у безпечне місце

Гуляйполе під обстрілами – як запоріжцям виїхати у безпечне місце

Гуляйполе під обстрілами – як запоріжцям виїхати у безпечне місце

Евакуація

Другий день поспіль російські військові атакують Гуляйполе Запорізької області. Мешканцям нагадали, як можна виїхати у безпечне місце.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Як записатися на безкоштовну евакуацію з прифронтових громад: цілодобова гаряча лінія “Координаційного гуманітарного центру” – 0 800 339 291.

Евакуаційні групи Національної поліції України: – для жителів Пологівського району – 050-272-72-76; – для жителів Василівського району – 097-826-20-02.

Під час евакуації люди отримують фінансову, гуманітарну і соціальну допомогу.

Нагадаємо, жінку та чоловіка поранено внаслідок атаки ворожої артилерії по Гуляйполю Запорізької області. Також є руйнування.