Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Криминал » Резонанс » На Запорожском направлении погиб защитник из Винницкой области

На Запорожском направлении погиб защитник из Винницкой области

На Запорожском направлении погиб защитник из Винницкой области

Свічка

На Запорізькому напрямку загинув воїн із Вінничини старший солдат Тадеуш Матвієнко.

Про це повідомляє Барська міська рада.

Як зазначається, він загинув ще 22 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Роботине Пологівського району Запорізької області. З того часу вважався зниклим безвісти. Майже рік рідні та близькі жили надією.

Проте 9 квітня 2024 року було опізнано тіло захисника.

Тадеуш Матвієнко
Тадеуш Матвієнко

“Йому ще було жити та жити, творити добро, звершувати великі справи. Але він поклав своє життя, щоб жили в мирі та спокої його рідні та близькі, весь український народ. Схиляємо голови в скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Тадеуша, розділяємо біль важкої втрати. Вічна пам’ять і шана відважному Воїну-Захиснику Матвієнку Тадеушу Олександровичу”, – додають у міськраді. 

Нагадаємо, другий день поспіль російські військові атакують Гуляйполе Запорізької області. Мешканцям нагадали, як можна виїхати у безпечне місце.