Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська не закріпили стійких позицій у Запорізькій області: ISW

Російські війська не закріпили стійких позицій у Запорізькій області: ISW

Російські війська не закріпили стійких позицій у Запорізькій області: ISW

Карти боїв у Запорізькій області

Вчора, 13 квітня, на заході Запорізької області тривали позиційні бої, однак підтверджених змін лінії фронту не було.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ISW.

Бої тривали біля Роботиного, де російський мілблогер стверджував, що російські війська просунулися на північ уздовж вулиці Сільської.

Інший мілблогер стверджував, що російські сили відтіснили українські сили з позицій на північний захід від Вербового (на північний схід від Роботиного) і що українські сили зараз знаходяться в чотирьох кілометрах від населеного пункту.

Карти боїв у Запорізькій області
Карти боїв у Запорізькій області

Проте ISW не знайшло візуального підтвердження цієї заяви. Речник Південного оперативного командування Збройних сил України полковник Наталія Гуменюк заявила, що російські війська оцінюють сили України на лінії Роботине – Вербове і що російські війська не закріпили стійких позицій у Роботиному.

Нагадаємо, жінку та чоловіка поранено внаслідок атаки ворожої артилерії по Гуляйполю Запорізької області. Також є руйнування.