Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Влітку РФ піде в наступ на Запорізький напрямок – FT (КАРТА)

Влітку РФ піде в наступ на Запорізький напрямок – FT (КАРТА)

Влітку РФ піде в наступ на Запорізький напрямок – FT (КАРТА)

Фото 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Окупаційні війська можуть влітку піти в новий наступ на чотирьох напрямках. В такому разі атаки росіян буду спрямовані й на Запорізький напрямок.

Про це повідомляють в матеріалі Financial Times.

В матеріалі йдеться про те, що російські війська можуть піти в наступ у Донецькій, Херсонській, Луганській та Запорізькій областях.

Влітку РФ піде в наступ на Запорізький напрямок
Карта: Financial Times

“Україна після невдалого літнього контрнаступу змінює тактику і переходить до “активної оборони”. За словами західного чиновника, ця стратегія передбачає не тільки утримання оборонних ліній, а й пошук слабких місць у супротивника у поєднанні з дальніми повітряними ударами – це дасть змогу Україні наростити свої сили цього року та підготуватися до 2025-го, коли контрнаступ матиме більше шансів”, – пишуть журналісти Financial Times.


Нагадаємо, що в західній частині Запорізької області фіксують просунення росіян на тлі позиційних боїв. Вони продовжують тривати в районі Роботиного та Вербового.