Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни просунулися в західній частині Роботино, – ISW

Росіяни просунулися в західній частині Роботино, – ISW

Росіяни просунулися в західній частині Роботино, – ISW

Работино

В західній частині Запорізької області фіксують просунення росіян на тлі позиційних боїв. Вони продовжують тривати в районі Роботино та Вербового.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

На опублікованих 9 квітня геолокаційних кадрах видно, що російські війська нещодавно незначно просунулися в західній частині Роботиного.

Підрозділи російської 76-ї повітряно-десантної дивізії (ВДВ) діють поблизу Очеретуватого (на південний схід від Роботиного).

Нагадаємо, раніше заявлялося, російські окупанти не мають успіху в районі Роботиного Запорізької області. В Силах оборони України спростували інформацію, що росіяни нібито прорвалися в населений пункт.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 11 квітня стало відомо про знищення російського безпілотника типу «Supercam» в Запорізькій області. Такий самий збили й у Харківській області.